צרו קשר

  ּ

  הובלות

  הובלות ואחסון : העברת קופסאות ואספקה

  קיימות מספיק אספקות בשביל ההובלה או האחסון של פריטים שונים במעלה אדומים.

  ועדיין הדברים הראשונים להם אתם זקוקים הן קופסאות ההובלה. קופסאות הובלה יכולות להיות מסוגים שונים ולשם מטרות מגוונות.

  קופסאות ההובלה הפופולאריות ביותר הן קטנות, בגודל בינוני או גדול. כמו כן, חברות הובלה מסוימות במעלה אדומים יכולות להציע לך קופסאות גדולות ביותר וקופסאות לספרים.

  קופסאות קטנות הן בדרך כלל מצויות בשימוש בשביל האריזה של הפריטים הזעירים , כגון, בשמים, תרופות, איפור, כלי חרסינה ואלמנטים אחרים.

  ספרים מאוחסנים גם כן בקופסאות הקטנות בגלל שהם האובייקטים הכבדים ביותר הארוזים בקופסאות. קופסאות ההובלה בגודל בינוני שניתן לקחת מחברת ההובלות במעלה אדומים מושלמים בשביל האריזה והאחסון של המסמכים. קופסאות אלו נוחות אפילו בשביל האחסון הקבוע בבית או במשרד כך שכאשר אתה קונה קופסאות הובלה חדשות אז תדע לך שהן מהוות הבחירה המושלמת.

  אריזה טובה לא רק קשורה לקופסאות. בעת המעבר במעלה אדומים אתה תזדקק לאביזרי ואספקות הובלה אחרים. אפילו אם אתה פשוט עובר מעבר לרחוב זה חשוב ביותר לארוז את כל הדברים בצורה נאותה.

  אתה תהיה זקוק לסרט קשירה , נייר עטיפה או הדפסי עיתון, בועת עטיפה וסימניות. כמו כן יש להסתכל ולשמור על התיקים שאתה זקוק להם. אם אתה מעביר את החפצים שלך למקום האחסון במעלה אדומים יש לוודא שהם מלאים, מסומנים ויש ברשותך את הרשימה הכוללת של הפריטים בכל קופסא.

   

  יש להתקשר לחברת ההובלות ולבקש שיראו לך את מקום האחסון בשביל החפצים האישיים שלך מראש.

  לא קיימות קופסאות הובלה היכולות להגן באופן מושלם על התכנים שלך מנזקי הלחות והריח הרע.

  הובלות ואחסון : הכנות הן המפתח להצלחה לא רק בשביל המעבר וההובלה אלא גם בשביל האחסון ביבנה. ככל שאתה מתכנן ומוציא לפועל בזהירות רבה יותר את האריזה של חפציך האישים בשביל האחסון ביבנה כך טובה יותר תהיה הצורה שלהם לאחר מכן ופחות מרחב מושכר יהיה נחוץ. יש להכין מראש את הדברים בשביל המעבר והאחסון ביבנה.

  • בעת מיקום התמונות לאחסון ביבנה, יש לשים אותן בין החתיכות של הקרטון ולקשור אותן בצורה חזקה כך שהן לא יעברו תלתול לאורך הזמן.
  • יש לנסות למלא את הקופסאות לחלוטין אבל לא לארוז אותן יתר על המידה. קופסאות המלאות יתר על המידה נופלות כאשר מוחזקות בערימה.
  • ריהוט מעץ, קלטות וידיאו ותמונות הם רגישים לחום כך שהם צריכים להיות ממוקמים ביחידות אחסון או חדר בעל אקלים תחת שליטה. יש לנקות וליבש את המכשירים ולהשתמש במרחב בתוך המקרר כמקום נוסף לשם אחסון ולשמור את הדלת קצת פתוחה בכדי שאויר רענן יכנס פנימה.
  • יש לבדוק את הפריטים עם מנוע קטן כדי לראות שלא נותר בנזין ושמן בפנים. יש להשתמש במרחב האחסון בתבונה.
  • בעת שימוש באחסון ביבנה לרהיטים יש לפרק אותם ולהזיז רגליים בכדי לשמור את המרחב.
  • בכדי לנצל באופן מלא את חדר האחסון יש לנסות להשתמש במדפים.
  • בעת התכנון של המרחב יש לזכור ליצור מעבר מרכזי בכדי שתהיה כניסה לכל הפריטים המאוחסנים
  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ